Samsung Galaxy Ring ile kullanıcıları şaşırttı, herkes boyut sıkıntısı olmadan kullanabilecek

Samsung, Galaxy Ring adını verdiği yeni akıllı yüzük serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Henüz resmi lansmanına aylar olmasına rağmen, Güney Kore merkezli teknoloji devi bu ürünle akıllı yüzük pazarında dikkat çekmeyi planlıyor. Galaxy Ring, dokuz farklı boyutta ve üç renk seçeneğiyle sunulacak.

Ürünün çeşitli model numaraları da sızdırıldı; bunlar SM-Q500, SM-Q501, SM-Q502, SM-Q505, SM-Q506, SM-Q507, SM-Q508 ve SM-Q509 olarak belirlendi. Bu sekiz model numarası dışında dokuzuncu bir modelin olması gerektiği, ancak henüz tespit edilemediği düşünülüyor. Eksik modelin SM-Q503 veya SM-Q504 olabileceği öne sürülüyor.

Samsung Galaxy Ring ile kullanıcıları şaşırttı, herkes boyut sıkıntısı olmadan kullanabilecek

Samsung‘un Galaxy Ring için belirlediği ilk üretim hedefi 400,000 adet olarak açıklandı. Toplu üretimin önümüzdeki ay başlaması bekleniyor ve cihazın Temmuz veya Ağustos aylarında düzenlenecek bir Unpacked etkinliğinde tanıtılması planlanıyor. Akıllı yüzük, Android cihazlarla uyumlu olacak ancak iOS ile uyumlu olmayacak. Pil ömrü ise dokuz güne kadar sürebilecek.

En küçük model olan SM-Q500‘un ağırlığı 2,3 gram iken, en büyük model SM-Q509, 2,9 gram ağırlığında olacak. Model arasındaki farkların büyük olmadığı ve esas olarak boyut ve batarya kapasitesiyle ilgili olduğu tahmin ediliyor. Bu yeni teknoloji ürününün piyasaya sürülmesiyle birlikte kullanıcıların yaşam tarzına modern bir dokunuş katması ve giyilebilir teknoloji pazarında yeni bir sayfa açması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir